| Verpakking Details | 420*140*212cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden/1000 uur |
| Type | Stil (super stil) of open, stil, enz., In-line/6-cilinder/4-takt/4-kleppen/19L, geluiddichte (stil) |
| Configuratiescherm | Digitaal LCD-display, Deepsea, ComAp, Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC enkel/driefasig |
| Verpakking Details | 275*100*135cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 275*100*135cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Snelheid | 1500 tpm |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Nominaal vermogen | 5 kW tot 2000 kW |
| Uitvoertype | AC driefasig |
| Type | Open of stil (superstil) |
| Snelheid | 1500 tpm |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Nominaal vermogen | 5 kW tot 2000 kW |
| Uitvoertype | AC driefasig |
| Type | Open of stil (superstil) |
| Verpakking Details | 200*85*105cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 210*85*107cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 235*93*120cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 175*85*103cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |