| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Nominale spanning | 400/230V, 110-480V, 220V/380V, 110V/240V, 380V |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Vermogen | 24 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 30kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 55L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 15 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 19 kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 35L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 12 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 15KVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 28L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 8 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 11 kVA |
| controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 14L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 7 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 9kva |
| controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 16L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 6 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 8kVA |
| controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 14L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 5 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 6 kVA |
| controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 12L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 4 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 5 kVA |
| controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 9L |
| Fase | 3 |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden/1000 uur |
| Type | Stil (super stil) of open, stil, enz., In-line/6-cilinder/4-takt/4-kleppen/19L, geluiddichte (stil) |
| Configuratiescherm | Digitaal LCD-display, Deepsea, ComAp, Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC enkel/driefasig |