Yanmar-dieselgeneratoren van hoge kwaliteit zijn verkrijgbaar in verschillende configuraties, waaronder 5KVA, 6KVA, 8KVA, 10KVA, 15KVA, 20KVA, 25KVA en 30KVA-modellen.Kenmerken zijn onder meer stil en open type ontwerpen met concurrerende prijzen en opties voor aardgasenergie.
Model 3TNV82A-GGE is een betrouwbare energiegenerator voor industriële en commerciële omgevingen.
Neem gerust contact met ons op voor meer informatie!
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 10 | 11 |
| Nominale vermogen (kW) | 8 | 9 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | 3TNV82A-GGE | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP- het primaire vermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97;Een overbelasting van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen een 12-uurs operatie.
ESP- Het standby vermogen is van toepassing op de noodstroomvoorziening gedurende de duur van een stroomonderbreking.de capaciteit voor parallelle of onderhandelde onderbrekingsoperaties is beschikbaar bij deze rating;.
| Model | BYN11 (Open type) | BYN11S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 1400 | 1750 |
| Breedte (W) mm | 610 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1130 | 1030 |
| Tankcapaciteit (L) | 18 | 18 |
| Motormodel en fabrikant | 3TNV82A-GGE (YANMAR) |
|---|---|
| Motortype | 4 cyclus, Inline, watergekoelde diesel |
| Aantal cilinders - Boring × slag (mm) | 3 - φ82×84 |
| Verbrandingssysteem | Directe injectie |
| Compressieverhouding | 19.2 |
| Verplaatsing (liter) | 1.331 |
| Nominale output | kW(PS): 11(15)/13.2(17.9) Min-1: 1500/1800 |
| Continu-rating | kW(PS): 9,9(13,5)/12(16,3) Min-1: 1500/1800 |
| Specifiek brandstofverbruik | g/kW-h(g/PS-h): 245(180) (bij nominale vermogen) Omgevingsconditie: 25°C, 750 mmHg, 30% |
| Motortoerental zonder belasting | Max. (min−1): 1925 ((+25/-25) Min. (min−1): 1200 ((+25/-25) |
| Type van de bank | Centrifuge-regelaar met alle toerental |
| Opdracht om te vuren. | 1-3-2-1 (bestelling van F.W.) |
| Rotatierichting | Tegen de klok (van F.W.) |
| Motor drooggewicht (kg) | Ongeveer 128. |
| Tijdstip van brandstofinspuiting (graden) | 18.5(+/-) (FIT b.T.D.C.) |
| Alternatormerk | BOBIG |
|---|---|
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-164B |
| Nominaal vermogen van de alternator | 8 kW/10kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |
Over ons:Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. werd opgericht in 2004 en is een professionele fabrikant van elektrische machines die technologisch onderzoek, productie en verkoop integreert.,In het kader van het project, dat op een oppervlakte van meer dan 100.000 vierkante meter (waaronder 1.000 vierkante meter standaardbouw) wordt uitgevoerd, zijn 160 mensen in dienst, waaronder 20 ervaren technici.
Onze kleine luchtgekoelde borstelloze generatoren (bekend om hun lage vervorming) en las- en generatiesets (bekend om hun betrouwbare kwaliteit) hebben een sterke reputatie op de wereldmarkt verworven.
We houden ons aan de filosofie van "Kwaliteit, creatie, dienstverlening en ontwikkeling" en upgraden continu de technologie, verbeteren de kwaliteit van het product en verbeteren de klantenservice.We zijn uitgerust met geavanceerde productie- en testfaciliteiten, met inbegrip van:
We controleren de kwaliteit van het product in elke fase en hebben het ISO9000 kwaliteitssysteem gecertificeerd.
Als toonaangevende Chinese dieselgeneratorfabrikant bieden wij uitgebreide exportdiensten om aan de behoeften van de wereldmarkt te voldoen:
We leveren op maat gemaakte diesel generator oplossingen die voldoen aan internationale kwaliteitsnormen.Wij leveren de nodige documentatie die voldoet aan de internationale handelsvoorschriften en bieden na-verkoop ondersteuning, inclusief technische bijstand en levering van onderdelen.
Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
Wij zijn een professionele fabrikant met onze eigen fabriek in Fujian, China. Wij heten u van harte welkom om onze faciliteit en productielijn te bezoeken om onze kwaliteitscontroleprocessen uit de eerste hand te zien.
Wat is de minimale orderhoeveelheid (MOQ)?
Onze standaard MOQ is 1 set. We zijn flexibel en kunnen volumeorders bespreken voor grotere projecten om betere prijzen te bieden.
Wat is de levertijd na de orderbevestiging?
De productietijd varieert afhankelijk van de hoeveelheid en de voorraadstatus, meestal 20-30 dagen voor standaardmodellen.
Welke betalingsvoorwaarden bieden jullie?
We accepteren gewoonlijk T/T met 50% aanbetaling en 50% saldo voor verzending. Voor gevestigde relaties kunnen we andere voorwaarden zoals L/C bespreken.
Verricht u fabrieksinspectie voor verzending?
Elke eenheid wordt grondig getest in onze fabriek voor verzending.