| Verpakking Details | 200*85*105cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 235*93*120cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | 420*140*212cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden/1000 uur |
| Type | Stil (super stil) of open, stil, enz., In-line/6-cilinder/4-takt/4-kleppen/19L, geluiddichte (stil) |
| Configuratiescherm | Digitaal LCD-display, Deepsea, ComAp, Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC enkel/driefasig |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden/1000 uur |
| Type | Stil (super stil) of open, stil, enz., In-line/6-cilinder/4-takt/4-kleppen/19L, geluiddichte (stil) |
| Configuratiescherm | Digitaal LCD-display, Deepsea, ComAp, Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC enkel/driefasig |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Nominale spanning | 400/230V, 110-480V, 220V/380V, 110V/240V, 380V |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Productnaam | diesel van 275kva 220kw YUCHAI generator |
|---|---|
| Motor | Yuchaimotor |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Controlemechanisme | Smartgen, Diepzee, Comap AMF20, AMF25 |
| Opties | ATS, kleur, voltage, fase, tankcapaciteit, frequentie |
| Productnaam | diesel van 450kva 360kw YUCHAI generator |
|---|---|
| Motor | Yuchaimotor |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Controlemechanisme | Smartgen, Diepzee, Comap AMF20, AMF25 |
| Opties | ATS, kleur, voltage, fase, tankcapaciteit, frequentie |
| Productnaam | diesel van 30kva 24kw yangdong generator |
|---|---|
| Motor | yangdong motor |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Controlemechanisme | Smartgen, Diepzee, Comap AMF20, AMF25 |
| Opties | ATS, kleur, voltage, fase, tankcapaciteit, frequentie |
| Verpakking Details | 400*140*215cm |
|---|---|
| Levertijd | 30 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | L/C, T/T, D/P |
| Levering vermogen | 500 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |