| Specificatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 10 | 11 |
| Nominale vermogen (kW) | 8 | 9 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | YD380D | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BY11 (Open type) | BY11S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 1150 | 1750 |
| Breedte (W) mm | 610 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1100 | 1030 |
| Tankcapaciteit (L) | 18 | 18 |
| Motormodel en fabrikant | YD380D (YANGDONG) |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type injectie | Rechtstreeks |
| Configuratie | Verticaal |
| Aspiratie | Natuurlijke |
| Koelsysteem | watergekoelde |
| Boren | 80 mm |
| Een beroerte | 90 mm |
| Compressieverhouding | 18 |
| Verplaatsing | 1.357 L |
| Droog motorgewicht | 165 kg |
| Afmeting (L*W*H) | 587*474*628 |
| De Flywheel Shell Interface | SAE4 |
| Gereguleerde motortoerental | 1500 |
| Voortdurende stroom zonder ventilatoren | 10 |
| Stand-by-vermogen | 11 |
| Adaptieve energiecentrale (kW) | 13 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-164B |
| Nominaal vermogen van de alternator | 8 kW/10kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |
| Motor | Alternator | Brandstofsysteem | Generatie-set |
|---|---|---|---|
| Voorverwarmer voor waterjassen | PMG-opwinding | 12 / 24 uur basistank | Deepsea, ComAp, Smartgen enz. |
| Olievoorverwarmer | Ruimteverwarmer | Gebundelde brandstoftank | Aanhangwagen |
| Handmatige oliepomp | Meting van de wikkeltemperatuur | Externe brandstoftank | Werktuigen met de machine |
| Automatische brandstoftoevoer | |||
| Schakelaar tussen buitentank en basistank (driewegklep) |