YANGDONG YSD490D Diesel Generator
De YANGDONG Y495D Diesel Generator is een hoogwaardige, zware diesel generator die is ontworpen voor betrouwbare primaire en standby stroom.Deze 20kW-eenheid is omgeven in een robuuste geluidsdichte luifel, waardoor het een ideale oplossing is voor toepassingen die een lage geluidsdruk vereisen zonder afbreuk te doen aan vermogen en duurzaamheid.en noodhulptoepassingen.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 25 | 28 |
| Nominale vermogen (kW) | 20 | 22 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | Y495D | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (Volgens de eisen van de klant) |
|
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP● Het primaire vermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97;Een overbelasting van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen een 12-uurs operatie.
ESP● Het standby vermogen is van toepassing op de noodstroomvoorziening gedurende de duur van een stroomonderbreking.de capaciteit voor parallelle of onderhandelde onderbrekingsoperaties is beschikbaar bij deze rating;.
| Model | BY28 (Open type) | BY28S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 1460 | 2050 |
| Breedte (W) mm | 700 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1160 | 1050 |
| Tankcapaciteit (L) | 46 | 46 |
| Motormodel en fabrikant | Y495D (YANGDONG) |
| Motormodel. | Y495D |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type injectie | Rechtstreeks |
| Aspiratie | Natuurlijke |
| Configuratie | Verticaal |
| Boren | 95 mm |
| Een beroerte | 105 mm |
| Compressieverhouding | 18 |
| Verplaatsing | 2.977 L |
| Droog motorgewicht | 240 kg |
| Afmeting (L*W*H) | 716*530*670 |
| De Flywheel Shell Interface | SAE4 |
| Gereguleerde motortoerental | 1500 |
| Voortdurende stroom zonder ventilatoren | 27 |
| Stand-by-vermogen | 30 |
| Aantal vliegwieltanden | 119 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-184FS |
| Nominaal vermogen van de alternator | 20 kW/25kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |
Automatische start- en automatische stroomstortingscontrolemodule (frequentie- en snelheidsgevoel van de alternator)
| Motor | Alternator | Brandstofsysteem | Generatie-set |
|---|---|---|---|
|
|
|
|