Hoogwaardige DOOSAN dieselgenerator met waterkoeling, verkrijgbaar in zowel open als stille configuraties om aan diverse operationele vereisten te voldoen.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 500 | 550 |
| Nominale vermogen (kW) | 400 | 440 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | DP158LD | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP (Prime Power):beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar in variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97;Een overbelasting van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen een 12-uurs operatie.
ESP (stand-by power):Geschikt voor noodstroomvoorziening gedurende een stroomonderbreking bij een nutsbedrijf.
| Model | BDO550 (open type) | BDO550S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 3600 | 4500 |
| Breedte (W) mm | 1500 | 1810 |
| Hoogte (H) mm | 2460 | 2360 |
| Tankcapaciteit (L) | 920 | 920 |
| Motormodel en fabrikant | DP158LD (DOOSAN) |
| Motortype | Diesel, watergekoeld, Turbo opgeladen en interkoeld |
| Bore x Stroke | 128 × 142 mm |
| Verplaatsing | 14.6 liter |
| Cylinders en opstelling | Gietijzer, 8 cilinder, Vee-type |
| Alternator voor het opladen van batterijen | 27.5V x 45A alternator |
| Startspanning | 24V |
| Brandstofsysteem | Mechanische injectiepomp |
| Brandstoffilter | Volstroom, cartridge-type met afvoerventiel |
| Het type van het smeeroliefilter | Volledige stroom, cartridge type |
| Vervaardigingskapaciteit (l) | Max. 22 liter, Min. 13 liter. |
| Afmetingen van het vliegwiel | Clutch nr. 14 M |
| Drooggewicht | 1155 kg (alleen motor) |
| Afmeting (LxWxH) | 1274 × 1138 × 1207 mm |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-354D |
| Nominaal vermogen van de alternator | 400 kW/500kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |