Onze YANGDONG YD4EZLD Diesel Generator is een krachtige, zware dieselgenerator set, ontworpen voor betrouwbare hoofd- en noodstroomvoorziening. Gebouwd met de gerenommeerde YANGDONG motor, is deze 50kW unit gehuisvest in een robuuste geluiddichte omkasting, waardoor het een ideale oplossing is voor toepassingen die een stille werking vereisen zonder concessies te doen aan vermogen en duurzaamheid. Het is de perfecte stroombron voor bouw-, industriële, commerciële en noodstroomtoepassingen.
| Specificatie | Hoofdvermogen | Noodvermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 56 | 62 |
| Vermogensclassificatie (kW) | 45 | 50 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | Y4105ZLD | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftankcapaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8u @ 75% belasting | |
PRP Hoofdvermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, in overeenstemming met GB/T2820-97; Een overbelastingscapaciteit van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen 12 uur bedrijf.
ESP De noodvermogensclassificatie is van toepassing voor het leveren van noodstroom gedurende de duur van een onderbreking van de netvoeding. Geen overbelasting, parallel met het net of geplande uitval bedrijfscapaciteit is beschikbaar bij deze classificatie.
| Model | BY62 (Open Type) | BY62S (Stil Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 1850 | 2450 |
| Breedte (W) mm | 730 | 880 |
| Hoogte (H) mm | 1350 | 1200 |
| Tankcapaciteit (L) | 104 | 104 |
| Motormodel & Fabrikant | Y4105ZLD (YANGDONG) |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Injectietype | Direct |
| Aspiratie | Turbocharged |
| Configuratie | Verticaal |
| Boring | 105 mm |
| Slag | 118 mm |
| Compressieverhouding | 18 |
| Cilinderinhoud | 4.087 L |
| Droog motorgewicht | 350 kg |
| Afmeting (L*B*H) | 892*618*740 |
| De Vliegwiel Shell Interface | SAE3 |
| Geregeld Motortoerental | 1500 |
| Continu Vermogen zonder Ventilatoren | 55 |
| Noodvermogen | 61 |
| Aantal Vliegwiel Tanden | 119 |
| Dynamo Merk | BOBIG |
| Dynamo Fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Dynamo Model | BW-224E |
| Dynamo Nominaal Vermogen | 45kw/56kva |
| Nominale spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale Frequentie | 50hz |
| Aansluittype | 3 Fase en 4 W |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, Zelf-exciterend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloed Factor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stationaire Toestand | ≤±1% |
| Transiënte Toestand Spanning | ≤-15%~+20% |
Automatische start en automatische netfout controlemodule (Dynamo frequentie & toerental meting)
| Motor | Dynamo | Brandstofsysteem | Generatorset |
|---|---|---|---|
| Watermantel Voorverwarmer | PMG excitatie | 12 / 24 uur basis tank | Deepsea, ComAp, Smartgen etc. controller |
| Olie Voorverwarmer | Ruimteverwarmer | Dubbele brandstoftank | Aanhanger |
| Olie handpomp | Winding temperatuurmeting | Externe brandstoftank | Gereedschap bij de machine |
| Automatische brandstoftoevoer | |||
| Schakelen tussen externe tank en basistank (drie-weg klep) |