Onze 2000kW 2500KVA BOBIG YUCHAI dieselgenerator (model: YCC105TA3300 - G31) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor een breed scala aan toepassingen.Ondersteund door het gerenommeerde merk Yuchai en aangedreven door Perkins technologie, biedt het een hoogwaardige prestatie en duurzaamheid op lange termijn.
Met een nominale vermogen van 2000 kW (2500 KVA) voldoet deze generator aan de energiebehoeften van verschillende industriële, commerciële en residentiële toepassingen.een continu bedrijf te garanderen, zelfs onder zware belastingenHet werkt met een standaardfrequentie van 50 Hz en is geschikt voor de meeste elektrische apparatuur.
Deze generator, aangedreven door de YCC105TA3300 - G31 motor, combineert geavanceerde technologie en hoogwaardige productie.is bekend om zijn hoge koppelMet een snelheid van 1500 RPM zorgt het voor een soepele en consistente stroomvoorziening en minimaal slijtage.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 2500 | 2750 |
| Nominale vermogen (kW) | 2000 | 2200 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | YCC105TA3300-G31 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (aanpasbaar) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Motormodel en fabrikant | YCC105TA3300-G31 (YUCHAI) |
| Aantal cilinders | 16 |
| Cylinderopstelling | Verticaal |
| Cyclus | Vier slag |
| Aspiratie | Turbocompressor, water-lucht tussenkoeld |
| Bore x Stroke | 200 x 210 mm |
| Koepelcapaciteit | 105.56 L |
| Compressieverhouding | 13.5:1 |
| Primaire vermogen/snelheid | 2205 kW/1500 tpm |
| Stand-by vermogen/snelheid | 2450 kW/1500 t/min |
| Type van de bank | Mechanische apparatuur |
| Koelsysteem | Directe injectie |
| Totaal vermogen van het smeersysteem | 140 liter |
| Koelmiddelcapaciteit (alleen motor) | 623.5 L |
| Brandstofverbruik @ 100% belasting | 205.7 g/kWh @1500 tpm |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-454H |
| Nominaal vermogen van de alternator | 2000 kW/2500kva |
| Nominale spanning | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Model | BYU2750 (Open type) | BYU2750S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (mm) | 7280 | 5600 |
| Breedte (mm) | 2715 | 2200 |
| Hoogte (mm) | 3164 | 2550 |
| Tankcapaciteit (L) | 4600 | 4600 |
Deze dieselgenerator is ideaal voor een verscheidenheid aan toepassingen:
Onze generator voldoet aan meerdere internationale en nationale normen, waaronder ISO 8528-5:2018Deze certificeringen garanderen de kwaliteit, veiligheid en betrouwbaarheid van het product.
Voor verschillende omgevingsomstandigheden kan ons verkoopteam op maat gemaakte oplossingen bieden.
Wij zijn een fabrikant van elektrische machines gespecialiseerd in technologisch onderzoek, productie en verkoop.000 vierkante meter en 160 werknemers (waarvan 20 technici), produceren we benzinegeneratoren, dieselgeneratoren (5-2000kva), gasgeneratoren, pompen, en meer.
Ons bedrijf heeft ISO9000 kwaliteitssysteemcertificering behaald en handhaaft strenge kwaliteitscontrole met behulp van geavanceerde apparatuur, waaronder CAD-systemen, auto-assemblage en wikkeling en invoegapparatuur,vacuümdipsystemen, en digitale tests.
BOBIG-producten worden vanaf de fabrikantdatum voorzien van een garantie van één jaar of 1000 uur (wat het eerst komt).Wij leveren gratis vervanging van gemakkelijk beschadigbare onderdelen veroorzaakt door productie- of materiaalkwaliteitsproblemenNa het verstrijken bieden we kostengebaseerd onderhoud aan.
Verpakking in een multiplex, binnen 10-15 werkdagen na ontvangst van de borg van de klant.