| Specificatie | Continu Vermogen | Noodvermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 75 | 83 |
| Vermogensklasse (kW) | 60 | 66 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motor Model | Y4110ZLDA | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| Vermogensfactor (PF) | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8u @ 75% belasting | |
| Model | BY83 (Open Type) | BY83S (Stil Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 1850 | 2600 |
| Breedte (W) mm | 730 | 930 |
| Hoogte (H) mm | 1350 | 1220 |
| Tank Capaciteit (L) | 138 | 138 |
| Motor Model & Fabrikant | Y4110ZLDA (YANGDONG) |
| Aantal Cilinders | 4 |
| Injectietype | Direct |
| Aspiratie | Turbocharged en Intercooled |
| Configuratie | Verticaal |
| Boring | 110 mm |
| Slag | 118 mm |
| Compressieverhouding | 18 |
| Cilinderinhoud | 4.49 L |
| Droog Motorgewicht | 420 kg |
| Afmeting (L×B×H) | 883×720×808 mm |
| De Vliegwiel Shell Interface | SAE3 |
| Geregeld Motortoerental | 1500 RPM |
| Continu Vermogen zonder Ventilatoren | 72 kW |
| Noodvermogen | 79 kW |
| Aantal Vliegwiel Tanden | 119 |
| Alternator Merk | BOBIG |
| Alternator Fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternator Model | BW-224F |
| Alternator Nominaal Vermogen | 60kW/75kVA |
| Nominale Spanning (V) | 230V/400V |
| Nominale Frequentie | 50Hz |
| Verbindingstype | 3 Fase en 4 Draads |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, Zelf-exciterend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloed Factor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stationaire Toestand | ≤±1% |
| Transiënte Toestand Spanning | ≤-15%~+20% |
| Motor | Alternator | Brandstofsysteem | Generator Set |
|---|---|---|---|
| Watermantel Voorverwarmer | PMG excitatie | 12 / 24 uur basis tank | Deepsea, ComAp, Smartgen etc. controller |
| Olie Voorverwarmer | Ruimteverwarmer | Dubbelwandige brandstoftank | Aanhanger |
| Olie handpomp | Winding temperatuurmeting | Externe brandstoftank | Gereedschap met de machine |
| Automatische brandstoftoevoer | |||
| Schakelen tussen externe tank en basistank (drie-weg klep) |