KUBOTA-dieselgeneratoren van hoge kwaliteit zijn verkrijgbaar in verschillende configuraties, waaronder 7KVA, 8KVA, 10KVA, 12KVA, 16KVA, 18KVA en 20KVA-modellen.Kenmerken zijn onder meer stil en open type ontwerpen met concurrerende prijzen en opties voor aardgasenergie.
Model V1505 is een betrouwbare generator voor industriële en commerciële omgevingen.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 10 | 11 |
| Nominale vermogen (kW) | 8 | 9 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | V1505 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| (Volgens de eisen van de klant) | ||
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP- het primaire vermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97;Een overbelasting van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen een 12-uurs operatie.
ESP- Het standby vermogen is van toepassing op de noodstroomvoorziening gedurende de duur van een stroomonderbreking.de capaciteit voor parallelle of onderhandelde onderbrekingsoperaties is beschikbaar bij deze rating;.
| Model | BK11 (open type) | BK11S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 1400 | 1750 |
| Breedte (W) mm | 610 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1130 | 1030 |
| Tankcapaciteit (L) | 18 | 18 |
| Motormodel en fabrikant | V1505 (KUBOTA) |
|---|---|
| Motormodel. | V1505-E2BG-CHN-1 |
| Motorcode nummer | 1G964-14000 |
| Type | Verticale, watergekoelde dieselmotor met vier cycli |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cylinderboring (mm) | 78 |
| Inhoud van het voertuig | 78.4 |
| Verbrandingstype | Sferisch type (E-TVCS) |
| Totale verplaatsing (L) | 1.498 |
| Bremspersoonsvermogen (continu) kW/rpm (PS/rpm) | 15.1/1800 (20.5/1800), 12.5/1500 (17.0/1500) |
| Bremspersoonsvermogen (stand-by) kW/rpm (PS/rpm) | 13.4/1800 (18.2/1800), 11.1/1500 (15.1/1500) |
| Opdracht om te vuren. | 1-3-4-2 |
| Rotatierichting | Tegen de klok (van de kant van het vliegwiel) |
| Injectiepomp | BOSCH Type |
| Injectiedruk (MPa) kgf/cm2 | 13.73 (140) |
| Tijdstip van brandstofinspuiting (graden) | 17.5 vóór T.D.C. (p) |
| Compressieverhouding | 24 |
| Type van de bank | Mechanische regelaar met alle versnellingen |
| Brandstofolie | Dieselbrandstof nr. 2-D (ASTMD975) |
| Startsysteem | Starter (met gloeiende stekker) |
| Startvermogen (V-kW) | 12 tegen 1.2 |
| Alternatoruitgang (V - A) | 12 - 30 |
| Koelsysteem | Drukradiator, gedwongen circulatie met waterpomp |
| Glijmiddel | Gedwongen smeeren met een trochoïde pomp |
| smeerolie | Het wordt aanbevolen smeerolie van klasse CF volgens de API-classificatie |
| Lub. Oliecapaciteit (L) | 6.7 |
| Afmetingen (L x W x H) mm | 636.8x392.3x607.1 |
| Reglement inzake emissies | China Off Road Fase II |
| Inlaatweerstand (kPa) mmAq | ¥ 1,96 (200) |
| Achterdruk (kPa) mmHg | ¥ 7,07 (53) |
| Ho (warmteafstoting naar koelmiddel) kcal/h | 15,360 |
| Verbrandingsluchtbehoefte (25°C en 750 mmHg) m3/min | 1.17 |
| Volume uitlaatgassen (25°C en 750 mmHg) m3/min | 2.84 |
| Drooggewicht (kg) | Ongeveer 106 |
| Alternatormerk | BOBIG |
|---|---|
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-164B |
| Nominaal vermogen van de alternator | 8 kW/10kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |
Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. werd opgericht in 2004 en is een fabrikant van elektrische machines die gespecialiseerd is in technologisch onderzoek, productie en verkoop.000 vierkante meterWe hebben 160 medewerkers, waaronder 20 technici.
Onze belangrijkste producten zijn luchtgekoelde benzinegeneratoren, luchtgekoelde diesegeneratoren, luchtgekoelde las- en generatiesets en watergekoelde diesegeneratorsets.Onze kleine luchtgekoelde borstelloze generatoren en lassen & genereren sets hebben een grote reputatie op de markt verdiend voor hun betrouwbare kwaliteit.
Wij houden ons aan het principe van "Kwaliteit, creatie, dienstverlening en ontwikkeling", door technologie voortdurend bij te werken, de kwaliteit te verbeteren en betere dienstverlening te verlenen.Onze geavanceerde testapparatuur omvat CAD-systeem, auto-assemblage & winding & insluiting apparatuur, vacuümdipping systeem en digitale testapparatuur.
We handhaven een strenge kwaliteitscontrole en hebben ISO9000 kwaliteitssysteemcertificering verkregen.
Als toonaangevende Chinese dieselgeneratorfabrikant bieden wij uitgebreide exportdiensten om aan de behoeften van de wereldmarkt te voldoen:
We leveren op maat gemaakte diesel generator oplossingen die voldoen aan internationale kwaliteitsnormen.Wij leveren de nodige documentatie die voldoet aan de internationale handelsvoorschriften en bieden na-verkoop ondersteuning, inclusief technische bijstand en levering van onderdelen.
Wij zijn een professionele fabrikant met onze eigen fabriek in Fujian, China. Wij heten u van harte welkom om onze faciliteit en productielijn te bezoeken om onze kwaliteitscontroleprocessen uit de eerste hand te zien.
Onze standaard MOQ is 1 set. We zijn flexibel en kunnen volumeorders bespreken voor grotere projecten om betere prijzen te bieden.
De productietijd varieert afhankelijk van de hoeveelheid en de voorraadstatus, meestal 20-30 dagen voor standaardmodellen.
We accepteren gewoonlijk T/T met 50% aanbetaling en 50% saldo voor verzending. Voor gevestigde relaties kunnen we andere voorwaarden zoals L/C bespreken.
Elke eenheid wordt grondig getest in onze fabriek voor verzending.