Hoogwaardige DOOSAN dieselgenerator met waterkoeling, verkrijgbaar in zowel open als stille configuraties om aan diverse operationele vereisten te voldoen.
| Algemene Informatie | Prime Vermogen | Standby Vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 688 | 756 |
| Vermogensrating (kW) | 550 | 605 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motor Model | DP222LB | |
| Motorsnelheid (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 (Volgens klantvereisten) | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BDO756 (Open Type) | BDO756S (Stil Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 4500 | 5600 |
| Breedte (W) mm | 1800 | 2200 |
| Hoogte (H) mm | 2745 | 2550 |
| Tank Capaciteit (L) | 1265 | 1265 |
Opmerking: Specificaties en illustraties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.
| Motor Model & Fabrikant | DP222LB (DOOSAN) |
| Motortype | Diesel, watergekoeld, Turbocharged & intercooled |
| Boring x Slag | 128 × 142 mm |
| Cilinderinhoud | 21,9 liter |
| Cilinders en Opstelling | Gietijzer, 12 cilinders, V-type |
| Acculadingsdynamo | 27,5V x 45A dynamo |
| Startspanning | 24V |
| Brandstofsysteem | Mechanische Injectiepomp |
| Brandstoffilter | Volledige doorstroming, cartridge type met waterafvoerklep |
| Type smeerolie filter(s) | Volledige doorstroming, cartridge type |
| Smeerolie Capaciteit (l) | Max. 40 liter, Min. 27 liter |
| Vliegwiel Afmetingen | Koppeling Nr. 14 M |
| Droog Gewicht | 1420 kg (alleen motor) |
| Afmeting (LxBxH) | 1738 × 1389 × 1258 mm |
| Dynamo Merk | BOBIG |
| Dynamo Fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Dynamo Model | BW-354F |
| Dynamo Nominaal Vermogen | 550kw/688kva |
| Nominale Spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale Frequentie | 50hz |
| Aansluittype | 3 Fase en 4 W |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Type Exciter | Borstelloos, Zelf-exciterend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloed Factor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stationaire Toestand | ≤±1% |
| Transiënte Toestand Spanning | ≤-15%〜+20% |
Specificaties en illustraties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.