| Specificatie | Continu Vermogen | Noodvermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 125 | 138 |
| Vermogensklasse (kW) | 100 | 110 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motor Model | LR6A3L-D | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| Cos Phi | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 (Volgens klantvereisten) | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8u @ 75% belasting | |
| Model | BYT138 (Open Type) | BYT138S (Stil Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 2350 | 2950 |
| Breedte (W) mm | 800 | 1040 |
| Hoogte (H) mm | 1580 | 1480 |
| Tank Capaciteit (L) | 230 | 230 |
| Motor Model & Fabrikant | LR6A3L-D (YTO) |
| Aantal Cilinders | 6 |
| Cilinderopstelling | In-lijn |
| Cilinderinhoud | 4 takt, compressie-ontsteking |
| Methode van Luchttoevoer | Turbocharged met lucht-lucht intercooler |
| Koelmedium | Vloeistof |
| Boring | 105 mm |
| Slag | 125 mm |
| Compressieverhouding | 17.0:1 |
| Cilinderinhoud | 6.49 L |
| Droog Motorgewicht | 665 kg |
| Afmeting (L*B*H) | 1081*1456*708 |
| Draairichting | Tegen de klok in gezien op het vliegwiel |
| Geregeld Motortoerental | 1500 |
| Ontstekingsvolgorde | 1-3-4-2 (1e cilinder het verst van het vliegwiel) |
| Noodvermogen | 122 |
| Adaptief Station Vermogen (kW) | 110 |
| Stationaire Snelheid Stabiliteit bij Constante Belasting | 3% |
| Dynamo Merk | BOBIG |
| Dynamo Fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Dynamo Model | BW-274D |
| Dynamo Nominaal Vermogen | 100kw/125kva |
| Nominale Spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale Frequentie | 50hz |
| Aansluittype | 3 Fase en 4 Draads |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Excitertype | Borstelloos, Zelf-exciterend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloed Factor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stationair | ≤±1% |
| Specifiek Brandstofverbruik | ≤ 202g / kw.h |
| Transiënte Spanning | ≤-15%~+20% |