| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 20 | 22 |
| Nominale vermogen (kW) | 16 | 18 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | QC490D | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Capaciteit van de brandstoftank | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Afmetingen en gewicht | Open type BQ22 | Stil type BQ22S |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 1350 | 1950 |
| Breedte (W) mm | 610 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1100 | 1050 |
| Tankcapaciteit (L) | 37 | 37 |
| Motormodel en fabrikant | QC490D ((QUANCHAI) |
|---|---|
| Model | QC490D |
| Bore*Stroke ((mm) | 90×105 |
| Totale verplaatsing ((L) | 2.672 |
| Nominaal vermogen ((kw) | 21 25 |
| Standby vermogen ((kw) | 24∙ 28 |
| Nominale snelheid ((r/min) | 1500. 1800. |
| Nominaal vermogen voor generatoren (kva) | 21 25 |
| Standbyvermogen voor generatoren (kva) | 24∙ 28 |
| Nominaal vermogen voor generatoren (kw) | 16.8 20 |
| Standbyvermogen voor generatoren (kw) | 19. 22.5 |
| Steady-state snelheidsregeling in % | ≤ 5 |
| Maximale snelheid zonder belasting ((r/min) | 1575 |
| Min. snelheid zonder belasting ((r/min) | 800 |
| Specifiek brandstofverbruik bij maximaal toerental (g/kW*h) | ≤ 243 |
| Nettogewicht (kg) | 230 |
| Afmeting ((L*W*H) (mm) | 775×590×690 (ZONNIG luchtfilter en radiator) |
| Rotatie (van het vliegwiel gezien) | Tegen de klok |
| Grootte van het vliegwielhuis | SAE4# SAE3# |
| Grootte van het vliegwielhuis | SAE7.5′′SAE10′′SAE11.5′′ |
| Aantal tanden van het vliegwiel | 120 |
| Alternatormerk | BOBIG |
|---|---|
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-184ES |
| Nominaal vermogen van de alternator | 16 kW/20kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelf-opwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |