Onze 64kW 80KVA BOBIG Doosan diesel generator (model: SP344CC) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor een breed scala aan toepassingen.het biedt hoogwaardige prestaties en duurzaamheid op lange termijn.
Met een nominale vermogen van 64 kW (80 KVA) kan het voldoen aan de energiebehoeften van verschillende industriële, commerciële en residentiële toepassingen.een continu bedrijf te garanderen, zelfs onder zware belastingen.
De generator werkt met een standaardfrequentie van 50 Hz, die geschikt is voor de meeste elektrische apparatuur op de markt.
De motor wordt aangedreven door de SP344CC Doosan-motor en combineert geavanceerde technologie en hoogwaardige productie.
Met een snelheid van 1500 RPM zorgt het voor een soepele en consistente stroomvoorziening en minimaliseert het slijtage van de motorcomponenten.
| Parameter | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 80 | 88 |
| Nominale vermogen (kW) | 64 | 70 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | SP344CC | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP (Prime Power):Beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97.Een overbelasting van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen een werking van 12 uur..
ESP (stand-by power):Geschikt voor noodstroomvoorziening gedurende een stroomonderbreking bij een nutsbedrijf.
| Model | BDO88 (open type) | BDO88S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 2000 | 2500 |
| Breedte (W) mm | 710 | 930 |
| Hoogte (H) mm | 1320 | 1200 |
| Tankcapaciteit (L) | 147 | 147 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Motormodel en fabrikant | SP344CC (DOOSAN) |
| Motortype | 4-takt, in-line 4-cilinder, watergekoeld, common rail direct injection |
| Bore x Stroke | 98 × 113 mm |
| Verplaatsing | 3.4 liter |
| Compressieverhouding | 16.8:1 |
| Rotatie | Tegen de klok in vanuit het vliegwiel |
| Opdracht om te vuren. | 1 - 3 - 4 - 2 |
| Drooggewicht | 365 kg (alleen motor) |
| Afmeting (LxWxH) | 800 × 683 × 975 mm |
| De snelheid bij stilstand | 800 ± 15 t/min |
| Verordening van de gouverneur | ≤ 5 % |
| Maximaal toegestane hoogte | 2500 m (geen koppelvermindering) |
| Moment van traagheid | 00,804 kg*m2 |
| Vliegwielhuis | SAE J617 #3 |
| Vliegwiel | SAE J620 11,5" |
| Aantal tanden op het vliegwielband | 125 |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-224G |
| Nominaal vermogen van de alternator | 64 kW/80kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤-15%~+20% |
Onze generator voldoet aan meerdere internationale en nationale normen, waaronder ISO 8528-5:2018Deze certificeringen garanderen de kwaliteit, veiligheid en betrouwbaarheid van het product.
Het kan effectief werken in een omgevingstemperatuurbereik van +5°C tot +40°C.
De generator is geschikt voor gebruik op hoogtes tot 1000 m. Als uw omgevingsomstandigheden anders zijn, is ons verkoopteam klaar om u te helpen met op maat gemaakte oplossingen.
We ondersteunen aanpassing en OEM-diensten met ontwerptekeningen.
Alle eenheden zijn uitgerust met originele voedingsbronnen en worden geleverd met de standaard DSE 6120 controller. (Motor, generator en controller zijn optioneel)
Verpakking in een multiplex, binnen 10-15 werkdagen na ontvangst van de borg van de klant.
Wij zijn een fabrikant van elektrische machines die technologisch onderzoek, productie en verkoop samenbrengt.000 m2 standaardbouwoppervlakte, hebben we 160 werknemers, waaronder 20 mensen zijn technici.
Onze belangrijkste producten zijn benzinegeneratoren, dieselgeneratoren 5-2000kva, gasgeneratoren, pompen etc. Door onze geavanceerde techniek en apparatuur, rijke ervaring, betrouwbare kwaliteit,zorgvuldige dienstverlening en goed teamwerkWe hebben een goede reputatie op de wereldmarkt.
We houden ons aan het idee van "Kwaliteit, creatie, dienstverlening en ontwikkeling" en streven ernaar om de technologie te updaten, de kwaliteit te verbeteren en te allen tijde een betere dienst te verlenen.We hebben ook allerlei geavanceerde apparatuur om onze producten te testen., zoals CAD-systeem, automatische assemblage- en wikkeling- en invoegapparatuur, vacuümdompingssysteem en digitale testapparatuur.
We controleren altijd de kwaliteit van het product strikt en ons bedrijf heeft ISO9000 kwaliteitssysteemcertificering verkregen.
BOBIG-producten hebben een garantie van één jaar of 1000 uur, afhankelijk van wat het eerst komt.veroorzaakt door de kwaliteit van onze productie of grondstofNa het verstrijken leveren we onderhoud aan de onderdelen.
Deze dieselgenerator is ideaal voor een verscheidenheid aan toepassingen:
We bieden een uitgebreide garantie op onze dieselegeneratoren.en reparatiediensten om uw gemoedsrust te garanderen.
Onze MOQ is slechts 1 set. Betalingsmethode is meestal 30% T/T als storting, 70% saldo T/T voor levering. Of 100% L/C, handelsborging, PayPal, Western Union.De levertijd is normaal gesproken 10-15 werkdagen na ontvangst van de borg van de klant.
Fuzhou haven, Fujian provincie of op verzoek van de klant.
We kunnen de luchtfilter, waterfilter, brandstoffilter, oliefilter van de gewone motor aanbieden aan klanten voor zelfonderhoud.
Ja, we kunnen u op elk moment onderdelen aanbieden, niet beperkt in de garantieperiode.
Ja, ze kunnen worden aangepast aan uw behoeften.
We verwelkomen iedereen die zich bij ons aansluit en wereldwijd producten distribueert.