| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 25 | 28 |
| Nominale vermogen (kW) | 20 | 22 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | QC498D | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BQ28 (open type) | BQ28S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 1450 | 2100 |
| Breedte (W) mm | 610 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1100 | 1050 |
| Tankcapaciteit (L) | 46 | 46 |
| Motormodel en fabrikant | QC498D (QUANCHAI) | |
|---|---|---|
| Model | QC498D | |
| Boring*Slag (mm) | 98×105 | |
| Totale verplaatsing (L) | 3.17 | |
| Nominaal vermogen (kw) | 25 | 30 |
| Standbyvermogen (kw) | 28 | 33 |
| Nominale snelheid (r/min) | 1500 | 1800 |
| Nominaal vermogen voor generatoren (kva) | 25 | 30 |
| Standbyvermogen voor generatoren (kva) | 28 | 33 |
| Nominaal vermogen voor generatoren (kw) | 20 | 24 |
| Standbyvermogen voor generatoren (kw) | 22.5 | 26.4 |
| Steady-state snelheidsregeling in % | ≤ 5 | |
| Maximale snelheid zonder belasting (r/min) | 1575 | |
| Min. snelheid zonder belasting (r/min) | 800 | |
| Specifiek brandstofverbruik bij maximaal toerental (g/kW*h) | ≤ 243 | |
| Nettogewicht (kg) | 240 | |
| Afmetingen (L*W*H) (mm) | 775×590×690 (ZONNIG luchtfilter en radiator) | |
| Rotatie (van het vliegwiel gezien) | Tegen de klok | |
| Grootte van het vliegwielhuis | SAE4# SAE3# | |
| Grootte van het vliegwielhuis | SAE7.5′′SAE10′′SAE11.5′′ | |
| Aantal tanden van het vliegwiel | 120 | |
| Alternatormerk | BOBIG |
|---|---|
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-184FS |
| Nominaal vermogen van de alternator | 20 kW/25kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |