Hoogwaardige open/stil type Yunnei Diesel Generator 20KW/25KVA Energievoorziening Waterkoeling
1SET
MOQ
1569-1611USD
Prijs
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
Snelheid: 1500 tpm
Frequentie: 50/60 Hz
Nominaal vermogen: 5 kW tot 2000 kW
Uitvoertype: AC driefasig
Type: Open of stil (superstil)
Kleur: Op uw verzoek, aangepast
Markeren:
Stil dieselgenerator 20 kW
watergekoelde dieselgenerator
Yunnei-generator van stil type
Basis informatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: QUANCHAI
Modelnummer: YN27BNJ25
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: multiplex
Levertijd: 40werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 50 sets per maand
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken
  • Uitgerust met beroemde borstelloze alternatormerken: Leroy Somer, Marathon, BOBIG, Mecc Alte
  • 50°C radiator met ventilator voor optimale motorkoeling tijdens langdurige werking
  • Hoogwaardige constructie van dakkappen van staal (2 mm tot 6 mm dik)
  • Hoogdicht geluidsdempend materiaal voor effectieve geluidsisolatie en brandbeveiliging
  • 12 V/24 V gelijkstroombatterij met oplader en aansluitdraden