| Specificatie | Primair Vermogen | Stand-by Vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 275 | 303 |
| Vermogensklasse (kW) | 220 | 242 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motor Model | YM6S4LF-D | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| Vermogensfactor (PF) | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 (Aanpasbaar) | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BYT303 (Open Type) | BYT303S (Stil Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 2600 | 3800 |
| Breedte (W) mm | 1000 | 1400 |
| Hoogte (H) mm | 2100 | 2000 |
| Tank Capaciteit (L) | 506 | 506 |
| Motor Model & Fabrikant | YM6S4LF-D (YTO) |
| Aantal Cilinders | 6 |
| Cilinderopstelling | In-lijn |
| Cilinderinhoud | 4-takt, compressie-ontsteking |
| Luchttoevoer Methode | Turbocharged met lucht-luchtkoeler |
| Koelmedium | Vloeistof |
| Boring | 126 mm |
| Slag | 130 mm |
| Compressieverhouding | 17.0:1 |
| Cilinderinhoud | 9.726 L |
| Droog Motorgewicht | 1000 kg |
| Afmetingen (L×B×H) | 1233 × 1795 × 813 mm |
| Draairichting | Tegen de klok in gezien op het vliegwiel |
| Geregeld Motortoerental | 1500 RPM |
| Ontstekingsvolgorde | 1-5-3-6-2-4 (cilinder het verst van het vliegwiel) |
| Stand-by Vermogen | 280 kW |
| Adaptief Vermogen Station (kW) | 252 kW |
| Stationaire Snelheid Stabiliteit | 3% bij constante belasting |
| Alternator Merk | BOBIG |
| Alternator Fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternator Model | BW-314CS |
| Alternator Nominaal Vermogen | 220kW / 275kVA |
| Nominale Spanning | 230V / 400V |
| Nominale Frequentie | 50Hz |
| Aansluittype | 3 Fase en 4 Draads |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, Zelf-exciterend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloed Factor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stationair | ≤±1% |
| Specifiek Brandstofverbruik | ≤205g/kW·h |
| Transiënte Spanning | ≤-15% tot +20% |
| Motor | Alternator | Brandstofsysteem | Generator Set |
|---|---|---|---|
| Watermantel Voorverwarmer | PMG excitatie | 12/24 uur basis tank | Deepsea, ComAp, Smartgen controllers |
| Olie Voorverwarmer | Ruimteverwarmer | Dubbelwandige brandstoftank | Trailer |
| Olie handpomp | Winding temperatuurmeting | Externe brandstoftank | Gereedschap bij de machine |
| Automatische brandstoftoevoer | |||
| Schakelen tussen externe tank en basis tank (drie-weg klep) |