| Eerste macht | Stand-by-vermogen | |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 63 | 69 |
| Nominale vermogen (kW) | 50 | 55 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | YN38DTD60 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BYN69 (Open type) | BYN69S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (mm) | 1850 | 2450 |
| Breedte (mm) | 730 | 930 |
| Hoogte (mm) | 1350 | 1200 |
| Tankcapaciteit (L) | 115 | 115 |
| Motormodel en fabrikant | YN38DTD60 (YUNNEI) |
| Nominale snelheid van de motor (rpm) | 1500 |
| Frequentie van de generator (Hz) | 50 |
| Vermogen van de motor (kW) | 60 |
| Lange (mm) | 980 |
| Breedte (mm) | 670 |
| Hoogte (mm) | 800 |
| Motor drooggewicht zonder koelsysteem (kg) | 330 |
| Type aspiratie | Turbocompressor |
| Type injectie | Rechtstreeks |
| Configuratie | Verticaal |
| Aantal cilinders | 4 |
| Verplaatsing (liter) | 3.76 |
| Boring (mm) | 102 |
| Inhoud van het voertuig | 115 |
| Compressieverhouding | 17.5 |
| Vermogen van het voertuig | 6.52/7.82 |
| Rotatierichting (van het vliegwiel) | tegen de wijzerwijze |
| Aantal vliegwieltanden | 130 |
| Grootte van het vliegwielhuis | SAE3 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-224E |
| Nominaal vermogen van de alternator | 50 kW/63kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |