Onze BOBIG 3TNV84T-GGE Dieselgenerator is een hoogwaardige, zware dieselgeneratorset die is ontworpen voor betrouwbare primaire en standby-stroom. Deze 12kw-eenheid is uitgerust met de gerenommeerde YANMAR-motor en is ingekapseld in een robuuste geluiddichte overkapping, waardoor het een ideale oplossing is voor toepassingen die een stille werking vereisen zonder concessies te doen aan vermogen en duurzaamheid. Het is de perfecte stroombron voor bouw, industrie, commerciële en noodback-up.
| Parameter | Primair vermogen | Stand-by vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 15 | 17 |
| Vermogen (kW) | 12 | 13 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 3TNV84T-GGE | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| Vermogensfactor (PF) | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (Volgens de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP (Prime Power Rating): Beschikbaar voor een onbeperkt aantal jaarlijkse uren in variabele belastingtoepassingen, in overeenstemming met GB/T2820-97. Een overbelastingscapaciteit van 10% is beschikbaar gedurende een periode van 1 uur binnen een werking van 12 uur.
ESP (Emergency Standby Power): Van toepassing voor het leveren van noodstroom tijdens stroomonderbrekingen. Er is geen overbelasting, parallelle werking of onderhandelde uitvalcapaciteit beschikbaar bij deze classificatie.
| Model | BYN17 (Open Type) | BYN17S (Silent Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 1400 | 1850 |
| Breedte (B) mm | 610 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1130 | 1030 |
| Tankinhoud (L) | 28 | 28 |
| Motormodel & Fabrikant | 3TNV84T-GGE (YANMAR) |
| Motortype | 4-takt, Inline, Watergekoelde Diesel |
| Aantal cilinders - Boring × Slag (mm) | 3 - φ84 × 90 |
| Verbrandingssysteem | Directe injectie |
| Compressieverhouding | 19 |
| Cilinderinhoud (liter) | 1.496 |
| Nominale output | 15,8 kW (21,5 PS)/18,8 kW (25,6 PS) |
| Continue classificatie | 14 kW (19 PS)/16,5 kW (24,4 PS) |
| Specifiek brandstofverbruik | 245 g/kW-h (180 g/PS-h) bij nominaal vermogen |
| Drooggewicht motor (kg) | ca. 161 |
| Draairichting | Tegen de klok in (gezien vanaf F.W.) |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Alternatorfabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-164D |
| Nominaal vermogen alternator | 12 kW / 15 kVA |
| Nominale spanning (V) | 230 V / 400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Verbindingstype | 3-fase en 4-draads |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Isolatieklasse | H Klasse |
| Spanningsregeling, stabiele toestand | ≤ ±1% |
Automatische start- en automatische netfoutcontrolemodule (Alternatorfrequentie & CAN-snelheidssensor)