| Specificatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 30 | 33 |
| Vermogen (kW) | 24 | 26 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 4TNV98-GGE | |
| Motortoerental (tpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (volgens klantenvereisten) | |
| Capaciteit brandstoftank Bedrijfstijd | ≥ 8 uur bij 75% belasting | |
| Model | BYN33 (open type) | BYN33S (stil type) |
|---|---|---|
| Lengte (mm) | 1550 | 2100 |
| Breedte (mm) | 610 | 850 |
| Hoogte (mm) | 1220 | 1070 |
| Tankinhoud (L) | 55 | 55 |
| Motormodel en fabrikant | 4TNV98-GGE (YANMAR) |
| Motortype | 4-takt, inline, watergekoelde diesel |
| Aantal cilinders - boring x slag (mm) | 4 - φ98×110 |
| Verbrandingssysteem | Directe injectie |
| Compressieverhouding | 18.5 |
| Verplaatsing (liter) | 3.319 |
| Nominaal vermogen kW(pk)/min⁻¹ | 34,1(46,4)/1500 - 40,8(55,5)/1800 |
| Continu vermogen kW(pk)/min⁻¹ | 30,7(41,7)/1500 - 36,4(49,5)/1800 |
| Specifiek brandstofverbruik g/kW-h(g/PS-h) | 231(170) (bij nominaal vermogen) |
| Omgevingsconditie | 25℃, 750 mmHg, 30% |
| Motortoerental onbelast Max./Min. (min⁻¹) | 1925(+25/-25) / 1200(+25/-25) |
| Gouverneur soort | Centrifugaal-alle snelheidsregelaar |
| Ontstekingsbevel | 1-3-4-2-1 (bestelling vanaf FW) |
| Richting van rotatie | Tegen de klok in (gezien vanuit FW) |
| Drooggewicht motor (kg) | ca. 248 |
| Merk dynamo | BOBIG |
| Fabrikant van dynamo's | FUJIAN BOBIG ELEKTRISCHE MACHINES CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-184G |
| Nominaal vermogen van de dynamo | 24kW/30kVA |
| Nominale spanning (V) | 230V/400V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Verbindingstype | 3 Fase en 4 Draads |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter-type | Borstelloos, zelfopwindend, AVR automatische spanningsregeling, 100% koper |
| Isolatieklasse | H-klasse |
| Telefooninvloedfactor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, stabiele toestand | ≤±1% |
| Transiënte toestandsspanning | ≤-15%~+20% |
| Motor | Dynamo | Brandstofsysteem |
|---|---|---|
| Watermantelvoorverwarmer | PMG-excitatie | Basistank van 12/24 uur |
| Olie voorverwarmer | Ruimteverwarmer | Gebundelde brandstoftank |
| Handmatige oliepomp | Meting van de temperatuur van de wikkeling | Externe brandstoftank |
| Automatische brandstoftoevoer | ||
| Schakelen tussen externe tank en basistank (driewegklep) |