| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 40 | 44 |
| Vermogen (kW) | 32 | 35 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 4TNV98T-GGE | |
| Motortoerental (tpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Capaciteit brandstoftank Bedrijfstijd | ≥ 8 uur bij 75% belasting | |
| Model | BYN44 (open type) | BYN44S (stil type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 1800 | 2200 |
| Breedte (B) mm | 710 | 850 |
| Hoogte (H) mm | 1170 | 1070 |
| Tankinhoud (L) | 74 | 74 |
| Motormodel en fabrikant | 4TNV98T-GGE (YANMAR) |
| Motortype | 4-takt, inline, watergekoelde diesel |
| Aantal cilinders - boring x slag (mm) | 4-φ98×110 |
| Verbrandingssysteem | Directe injectie |
| Compressieverhouding | 18.1 |
| Verplaatsing (liter) | 3.319 |
| Nominaal vermogen kW(pk)/min⁻¹ | 41,4(56,3)/1500 - 50,1(68,1)/1800 |
| Continu vermogen kW(pk)/min⁻¹ | 37,7(51,3)/1500 - 45,3(61,6)/1800 |
| Specifiek brandstofverbruik g/kW-h(g/PS-h) | 222(164) (bij nominaal vermogen) |
| Omgevingsconditie | 25℃, 750 mmHg, 30% |
| Drooggewicht motor (kg) | ca. 258 |
| Merk dynamo | BOBIG |
| Fabrikant van dynamo's | FUJIAN BOBIG ELEKTRISCHE MACHINES CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-184J |
| Nominaal vermogen van de dynamo | 32 kW/40 kva |
| Nominale spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Verbindingstype | 3 Fase en 4 Draads |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter-type | Borstelloos, zelfopwindend, AVR automatische spanningsregeling, 100% koper |
| Isolatieklasse | H-klasse |
| Motor | Dynamo | Brandstofsysteem |
|---|---|---|
| Watermantelvoorverwarmer | PMG-excitatie | Basistank van 12/24 uur |
| Olie voorverwarmer | Ruimteverwarmer | Gebundelde brandstoftank |
| Handmatige oliepomp | Meting van de temperatuur van de wikkeling | Externe brandstoftank |
| Automatische brandstoftoevoer | ||
| Schakelen tussen externe tank en basistank (driewegklep) |