Onze 52kW 65KVA BOBIG PERKINS diesel generator (model: 1104A-44TG1) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor een breed scala aan toepassingen.het biedt hoogwaardige prestaties en duurzaamheid op lange termijn.
Nominaal vermogen: 52 kW (65 KVA) met een stabiel en efficiënt hoofdvermogen dat een continue werking garandeert, zelfs onder zware belastingen.
Frequentie: standaard 50 Hz-operatie geschikt voor de meeste elektrische apparatuur.
Motormodel: 1104A-44TG1 PERKINS-motor met hoog koppel, brandstofzuinigheid en lage uitstoot.
Motoromzet: 1500 t/min voor een soepele en consistente stroomvoorziening.
| Specificatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 65 | 72 |
| Nominale vermogen (kW) | 52 | 57 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 1104A-44TG1 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (aanpasbaar) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Modeltype | BP72 (Open) | BP72S (Stil) |
|---|---|---|
| Lange (mm) | 1850 | 2500 |
| Breedte (mm) | 700 | 930 |
| Hoogte (mm) | 1200 | 1250 |
| Tankcapaciteit (L) | 120 | 120 |
| Motormodel en fabrikant | 1104A-44TG1 (PERKINS) |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cylinderopstelling | Verticale inlijn |
| Cyclus | Vier slag |
| Aspiratie | Turbocompressor |
| Bore x Stroke | 105 x 127 mm |
| Koepelcapaciteit | 4.4 L |
| Compressieverhouding | 17.25:1 |
| Primaire vermogen/snelheid | 58.4 kW/1500 tpm |
| Stand-by vermogen/snelheid | 64.3 kW/1500 tpm |
| Type van de bank | Mechanische apparatuur |
| Koelsysteem | Krachtwaterkoelcyclus |
| Totaal vermogen van het smeersysteem | 11.0 L |
| Koelmiddelcapaciteit (alleen motor) | 13.0 L |
| Brandstofverbruik (100% belasting) | 207 g/kWh @1500 tpm |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-224F |
| Nominaal vermogen van de alternator | 52 kW/65 kVA |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
Werkzaam bij temperaturen van +5°C tot +40°C
Geschikt voor gebruik op hoogtes tot 1000 m (oplossingen op maat voor andere omstandigheden)
Alle apparaten zijn uitgerust met originele voedingsbronnen en worden geleverd met standaard DSE 6120 controller (motor, generator,en controller zijn optioneel).
We zijn een fabrikant van elektrische machines met een totale fabriek van 10.000 vierkante meter, inclusief 1.000 vierkante meter standaard bouwgebied.We zijn gespecialiseerd in benzinegeneratoren., dieselgeneratoren (5-2000kva), gasgeneratoren en pompen.
Ons bedrijf heeft ISO9000 kwaliteitssysteemcertificering verkregen en handhaaft strenge kwaliteitscontrole met behulp van geavanceerde apparatuur waaronder CAD-systemen, auto-assemblageapparatuur,en digitale testapparatuur.
BOBIG-producten worden vanaf de fabrikantdatum voorzien van een garantie van één jaar of 1000 uur (wat het eerst komt).Wij leveren gratis vervanging van gemakkelijk beschadigbare onderdelen veroorzaakt door productie- of materiaalkwaliteitsproblemenNa het verstrijken leveren we kostengebaseerd onderhoud aan onderdelen.
Ons professionele after-sales service team is 24/7 beschikbaar om technische ondersteuning, onderhoud en reparatiediensten te verlenen.