Onze 200 kW 250 KVA BOBIG PERKINS diesel generator (model: 1206A - E70TTAG3) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor diverse toepassingen.het biedt superieure prestaties en duurzaamheid op lange termijn.
Nominaal vermogen:200 kW (250 KVA) voor industriële, commerciële en residentiële toepassingen
Frequentie:50 Hz standaard werking
Motormodel:1206A - E70TTAG3 PERKINS motor
Motorversnelling:1500 RPM voor een soepel, consistent vermogen
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 250 | 275 |
| Nominale vermogen (kW) | 200 | 220 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | 1206A-E70TTAG3 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (aanpasbaar) | |
| Capaciteit van de brandstoftank | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BP275 | BP275S |
|---|---|---|
| Type | Open | Stil. |
| Lange (mm) | 2600 | 3400 |
| Breedte (mm) | 1000 | 1250 |
| Hoogte (mm) | 1850 | 1750 |
| Tankcapaciteit (L) | 460 | 460 |
| Motormodel en fabrikant | 1206A-E70TTAG3 (PERKINS) |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cylinderopstelling | Verticale binnenlijn |
| Cyclus | Vier slag |
| Aspiratie | Twin Turbocharged, naverkoeld |
| Bore x Stroke | 105 x 135 mm |
| Koepelcapaciteit | 7.01 L |
| Compressieverhouding | 15.8:1 |
| Primaire vermogen/snelheid | 217.4 kW/1500 tpm |
| Stand-by vermogen/snelheid | 239.1 kW/1500 tpm |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-274K |
| Nominaal vermogen van de alternator | 200 kW/250kva |
| Nominale spanning | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Isolatie klasse | H-klasse |
Alle apparaten zijn voorzien van originele voedingsbronnen en standaard DSE 6120 controller (motor, generator en controller zijn optioneel).
BOBIG-producten zijn voorzien van een garantie van één jaar of 1000 uur (wat het eerst komt).