Onze BOBIG PERKINS dieselgenerator van 440kW 550KVA (Model: 2806C-E18TAG1A) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor een breed scala aan toepassingen. Gesteund door het gerenommeerde PERKINS merk, biedt het hoogwaardige prestaties en duurzaamheid op lange termijn.
| Parameter | Prime Vermogen | Stand-by Vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 550 | 605 |
| Vermogensclassificatie (kW) | 440 | 484 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 2806C-E18TAG1A | |
| Motorsnelheid (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 (aanpasbaar) | |
| Brandstoftank Capaciteit | ≥ 8u @ 75% belasting | |
| Model | BP605 (Open Type) | BP605S (Stil Type) |
|---|---|---|
| Lengte (mm) | 3600 | 4500 |
| Breedte (mm) | 1500 | 1810 |
| Hoogte (mm) | 2460 | 2360 |
| Tank Capaciteit (L) | 1012 | 1012 |
| Motormodel & Fabrikant | 2806C-E18TAG1A (PERKINS) |
| Aantal Cilinders | 6 |
| Cilinderopstelling | Verticaal in lijn |
| Cilinderinhoud | Viertakt |
| Aspiratie | Turbocharged, lucht-naar-lucht intercooling |
| Boring x Slag | 145 x 183 mm |
| Cilinderinhoud | 18.13 L |
| Compressieverhouding | 14.5:1 |
| Prime Vermogen/Snelheid | 532 kW/1500 rpm |
| Stand-by Vermogen/Snelheid | 568 kW/1500 rpm |
| Koelsysteem | Geforceerde Waterkoeling Cyclus |
| Smeersysteem Capaciteit | 45 L |
| Koelmiddel Capaciteit | 62 L |
| Dynamo Merk | BOBIG |
| Fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Dynamo Model | BW-354DS |
| Nominaal Vermogen | 440kW/550kVA |
| Nominale Spanning | 230V/400V |
| Nominale Frequentie | 50Hz |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Spanningsregeling | ≤±1% (Stationaire Toestand) |
Onze generator voldoet aan meerdere internationale en nationale normen, waaronder:
Wij ondersteunen maatwerk en OEM-diensten met ontwerptekeningen. Alle units worden geleverd met een standaard DSE 6120 controller, met optionele motoren, generatoren en controllers beschikbaar.
BOBIG producten worden geleverd met een garantie van één jaar of 1000 uur (wat het eerst komt). Gedurende de garantieperiode bieden wij gratis vervanging van gemakkelijk beschadigbare reserveonderdelen veroorzaakt door productie- of materiaalkwaliteitsproblemen. Na afloop bieden wij onderhoud van reserveonderdelen op basis van kosten met 24/7 technische ondersteuning.
Verpakking in multiplex kisten met levering binnen 10-15 werkdagen na ontvangst van de aanbetaling van de klant.