Hoogwaardige watergekoelde SDEC dieselgenerator verkrijgbaar in zowel open als stille configuraties om te voldoen aan diverse operationele vereisten.
| Algemene informatie | Continu vermogen | Noodvermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 1250 | 1375 |
| Vermogensklasse (kW) | 1000 | 1100 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 6WTAA35-G311 | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (Volgens klantvereisten) | |
| Brandstoftank capaciteit bedrijfsduur | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BSD1375 (Open type) | BSD1375S (Stil type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 4360 | 5600 |
| Breedte (W) mm | 1600 | 2200 |
| Hoogte (H) mm | 3375 | 2550 |
| Tankcapaciteit (L) | 2300 | 2300 |
| Motormodel & fabrikant | 6WTAA35-G311(SDEC) |
| Motormodel | 6WTAA35-G311 |
| Motortype | In-line, 4-takt, watergekoeld; 4 kleppen, Turbocharged met intercooler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Cilindertype | natte cilindervoering |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring × slag | 186 × 215 mm |
| Cilinderinhoud | 35,1 liter |
| Compressieverhouding | 15 : 1 |
| Ontstekingsvolgorde | 1-5-3-6-2-4 |
| brandstofinjectie voorloophoek | elektronische regeling |
| Droog gewicht | 4000 kg |
| Afmeting | 2429×1422×2019 mm |
| Rotatie | CCW gezien vanaf vliegwiel |
| Vliegwielhuis | SAE 0# |
| Vliegwiel | SAE 18# (aantal tanden: 164) |
| Injectiepomp | Hengyang W28C Pomp |
| Regelaar | Elektrisch type |
| Voedingspomp | Mechanisch type |
| Injectiemondstuk | Meerpunts type |
| Zware dieselmotor | Startaccu (met loodzuur) inclusief rek en kabels |
| Antivibratie-ophanging | Flexibele brandstofaansluitslangen |
| Vervangbare brandstoffilter, oliefilter en luchtfilter | Uitlaatdemper en balgen |
| Koelradiator en ventilator | Gebruiksaanwijzingen en schema's |
| Dynamo merk | BOBIG |
| Dynamo fabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Dynamo model | BW-404G |
| Dynamo nominaal vermogen | 1000kw/1250kva |
| Nominale spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale frequentie | 50hz |
| Aansluittype | 3 fasen en 4 draden |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter type | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatische spanningsregeling, 100% koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefooninvloedsfactor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, stabiele toestand | ≤±1% |
| Transiënte spanningsregeling | ≤-15%〜+20% |