Onze 300kW 375KVA BOBIG SDEC diesel generator (model: SC12E480D2) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor een breed scala aan toepassingen.het biedt hoogwaardige prestaties en duurzaamheid op lange termijn.
Nominaal vermogen: 300 kW (375 KVA) met een stabiel en efficiënt hoofdvermogen.
Motormodel: SC12E480D2 SDEC-motor met geavanceerde technologie, hoog koppel, brandstofefficiëntie en lage emissies.
| Model | BSD413 | BSD413S |
|---|---|---|
| Type | Open type | Stil type |
| Lange (L) mm | 3100 | 4200 |
| Breedte (W) mm | 1160 | 1300 |
| Hoogte (H) mm | 2150 | 1950 |
| Tankcapaciteit (L) | 690 | 690 |
| Specificatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 375 | 413 |
| Nominale vermogen (kW) | 300 | 330 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | SC12E480D2 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (aanpasbaar) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Motormodel en fabrikant | SC12E480D2 (SDEC) |
| Motortype | In-line, 4 slag, watergekoeld; 4 kleppen, Turbo geladen met achterkoeler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Typ van cilinder | natte cilindervoering |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring × Stroke | 128 × 153 mm |
| Verplaatsing | 11.8 liters. |
| Compressieverhouding | 17: 1 |
| Opdracht om te vuren. | 1-5-3-6-2-4 |
| Vooruitgangskant van de brandstofinspuiting | 14°BTDC |
| Drooggewicht | 1164 kg |
| Afmeting | 1787 × 918 × 1287 mm |
| Rotatie | CCW vanuit het vliegwiel |
| Fly Wheel Housing | SAE 1# |
| Vliegwiel | SAE 14# (aantal tanden: 133) |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-314F |
| Nominaal vermogen van de alternator | 300 kW/375kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
BOBIG-producten zijn voorzien van een garantie van één jaar of 1000 uur (wat het eerst komt) vanaf de fabrieksdatum.onderhoud, en reparatiediensten.
MOQ: 1 set. Betaling: 30% T/T aanbetaling, 70% saldo voor levering. Levering: 10-15 werkdagen na ontvangst van de aanbetaling.
Fuzhou haven, Fujian provincie of op verzoek van de klant.
Ja, we leveren regelmatige motorfilters voor zelfonderhoud en kunnen onderdelen leveren binnen 3-5 dagen.
Ja, de spanning, de frequentie, de tankcapaciteit, de fase en de kleur kunnen worden aangepast aan uw behoeften.