Onze 200kW 250KVA BOBIG SDEC diesel generator (Model: SC9D340D2) is ontworpen om betrouwbare stroom te leveren voor een breed scala aan toepassingen.het biedt hoogwaardige prestaties en duurzaamheid op lange termijn.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 250 | 275 |
| Nominale vermogen (kW) | 200 | 220 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | SC9D340D2 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (aanpasbaar) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP:Het primaire vermogen is beschikbaar voor onbeperkte uren per jaar in toepassingen met variabele belasting volgens GB/T2820-97.
ESP:Standby-vermogen geldt voor noodstroomvoorziening tijdens stroomonderbrekingen van nutsbedrijven.
| Motormodel en fabrikant | SC9D340D2 (SDEC) |
| Motortype | In-line, 4 slag, watergekoeld; 4 kleppen, Turbo geladen met achterkoeler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Typ van cilinder | natte cilindervoering |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring × Stroke | 114 × 144 mm |
| Verplaatsing | 8.82 liters. |
| Compressieverhouding | 16.5: 1 |
| Opdracht om te vuren. | 1-5-3-6-2-4 |
| Vooruitgangskant van de brandstofinspuiting | 8.5°BTDC |
| Drooggewicht | 900 kg |
| Afmeting | 1518 × 778 × 1321 mm |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-274K |
| Nominaal vermogen van de alternator | 200 kW/250kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Model | BSD275 (open type) | BSD275S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 2600 | 3550 |
| Breedte (W) mm | 1000 | 1330 |
| Hoogte (H) mm | 1850 | 1750 |
| Tankcapaciteit (L) | 460 | 460 |
BOBIG-producten hebben een garantie van één jaar of 1000 uur (wat het eerst voorkomt) vanaf de fabrieksdatum.We leveren gratis onderdelen die gemakkelijk beschadigbaar zijn als gevolg van problemen met de productie of de kwaliteit van de grondstoffen.Ons professionele after-sales service team is 24/7 beschikbaar voor technische ondersteuning, onderhoud en reparatie.
MOQ is 1 set. Betaling: 30% T/T storting, 70% saldo voor levering, of 100% L/C, handelsborging, PayPal, Western Union. Levering: 10-15 werkdagen na ontvangst van de storting.
Fuzhou haven, Fujian provincie of op verzoek van de klant.
We leveren een reguliere motor luchtfilter, waterfilter, brandstoffilter, oliefilter voor zelfonderhoud.
Ja, we kunnen onderdelen op elk moment aanbieden, niet beperkt tot de garantieperiode.
Ja, alle specificaties kunnen worden aangepast aan uw behoeften.