| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 1250 | 1375 |
| Nominale vermogen (kW) | 1000 | 1100 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | 12M33G1400/5 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BBDA1375 (open type) | BBDA1375S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 4800 | 6100 |
| Breedte (W) mm | 1550 | 2250 |
| Hoogte (H) mm | 2550 | 3050 |
| Tankcapaciteit (L) | 2300 | 2300 |
| Motormodel en fabrikant | 12M33G1400/5 (BAUDOUIN) |
| Motormodel. | 12M33G1400/5 |
| Aantal cilinders / kleppen | 12 / 48 |
| Inrichting van de cilinders | Bij Vee |
| Boring x slagkracht (mm) | 150 x 185 |
| Verplaatsing (L) | 39.2 |
| Thermodynamische cyclus | Diesel met vier slag |
| Gemiddelde zuiger snelheid (m/s) | 9.25 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 24.69 |
| Koelsysteem | Vloeistof (water + 50% antivriesmiddel) |
| Injectiesysteem | Rechtstreeks |
| Brandstofsysteem | Mechanische pomp |
| Aspiratie | Turboladen en naverkoeld |
| Compressieverhouding | 15:1 |
| Vliegwielhuis | SAE 0 |
| Vliegwiel | 18" |
| Aantal tanden op het vliegwielband | 194 |
| Inertie van het vliegwiel (kg•m2) | 7.18 |
| Inertie van de krukas (kg•m2) | 4.52 |
| Uitstootstandaard | N/A |
| Algemene afmetingen met radiator (lengte x breedte x hoogte) (mm) | 3525×2241.5×2243 |
| Motor drooggewicht zonder radiator en buizen (kg) | 3590 |
| Motor drooggewicht met radiator en buizen (kg) | 4575 |
| Motorwaag met radiator (inclusief olie, koelmiddel) (kg) | 5024 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-404F |
| Nominaal vermogen van de alternator | 1000 kW/1250kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |