Hoogwaardige Baudouin-dieselgeneratoren verkrijgbaar in verschillende configuraties, waaronder 900kVA-, 1000kVA-, 1250kVA-, 1500kVA- en 1650kVA-modellen.Kenmerken zijn onder meer stil en open type ontwerpen met concurrerende prijzen en opties voor aardgasenergie.
Model 16M33G2000/5 is een betrouwbare generator voor industriële en commerciële omgevingen.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 1875 | 2063 |
| Nominale vermogen (kW) | 1500 | 1650 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | 16M33G2000/5 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BBDA2063 (open type) | BBDA2063S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 5200 | ** |
| Breedte (W) mm | 2250 | ** |
| Hoogte (H) mm | 2550 | ** |
| Tankcapaciteit (L) | 3450 | ** |
| Motormodel en fabrikant | 16M33G2000/5 (BAUDOUIN) |
| Motormodel. | 16M33G2000/5 |
| N° van cilinders/kleppen | 16 / 64 |
| Inrichting van de cilinders | Bij Vee |
| Boring x slagkracht (mm) | 150 x 185 |
| Verplaatsing (L) | 52.3 |
| Thermodynamische cyclus | Diesel 4-takt |
| Gemiddelde zuiger snelheid (m/s) | 9.25 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 27.53 |
| Koelsysteem | Vloeistof (water + 50% antivriesmiddel) |
| Injectiesysteem | Rechtstreeks |
| Brandstofsysteem | Hoogdrukcommon rail |
| Aspiratie | Turboladen en naverkoeld |
| Compressieverhouding | 15:1 |
| Vliegwielhuis | SAE 0 |
| Vliegwiel | 18" |
| N° van de tanden van het vliegwielringversnelling | 194 |
| Inertie van het vliegwiel (kg•m2) | 7.2 |
| Inertie van de krukas (kg•m2) | 10.1 |
| Uitstootstandaard | N/A |
| Algemene afmetingen met radiator (lengte x breedte x hoogte) (mm) | 3967 x 2237 x 2485 |
| Motor drooggewicht zonder radiator en buizen (kg) | 5200 |
| Motor drooggewicht met radiator en buizen (kg) | 6450 |
| Motorwaag met radiator (inclusief olie, koelmiddel) (kg) | 7151 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-454C |
| Nominaal vermogen van de alternator | 1500 kW/1875kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |
Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. werd opgericht in 2004 en is een fabrikant van elektrische machines die gespecialiseerd is in technologisch onderzoek, productie en verkoop.000 vierkante meterWe hebben 160 medewerkers, waaronder 20 technici.
Onze belangrijkste producten zijn luchtgekoelde benzinegeneratoren, luchtgekoelde diesegeneratoren, luchtgekoelde las- en generatiesets en watergekoelde diesegeneratorsets.Onze kleine luchtgekoelde borstelloze generatoren en lassen & genereren sets hebben een grote reputatie op de markt verdiend voor hun betrouwbare kwaliteit.
Wij houden ons aan het principe van "Kwaliteit, creatie, dienstverlening en ontwikkeling", door technologie voortdurend bij te werken, de kwaliteit te verbeteren en betere dienstverlening te verlenen.Onze geavanceerde testapparatuur omvat CAD-systeem, auto-assemblage & winding & insluiting apparatuur, vacuümdipping systeem en digitale testapparatuur.
We handhaven een strenge kwaliteitscontrole en hebben ISO9000 kwaliteitssysteemcertificering verkregen.
Als toonaangevende Chinese dieselgeneratorfabrikant bieden wij uitgebreide exportdiensten om aan de behoeften van de wereldmarkt te voldoen:
We leveren op maat gemaakte diesel generator oplossingen die voldoen aan internationale kwaliteitsnormen.Wij leveren de nodige documentatie die voldoet aan de internationale handelsvoorschriften en bieden na-verkoop ondersteuning, inclusief technische bijstand en levering van onderdelen.