Baudouin Diesel Generator 750kVA - 1500kVA Range.Kenmerken zijn onder meer stil en open type ontwerpen met concurrerende prijzen en opties voor aardgasenergie.
Baudouin 1100kW 1375kVA Digital Panel Super Silent Diesel Genset - Model 12M33G1500/5. Een betrouwbare energiegenerator voor industriële en commerciële omgevingen.We bieden verschillende stroomconfiguraties die kunnen worden aangepast aan uw behoeften.
| Algemene informatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 1375 | 1513 |
| Nominale vermogen (kW) | 1100 | 1210 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel. | 12M33G1500/5 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Afmetingen en gewicht | BBDA1513 (open type) | BBDA1513S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 4800 | ** |
| Breedte (W) mm | 1550 | ** |
| Hoogte (H) mm | 2550 | ** |
| Tankcapaciteit (L) | 2530 | ** |
| Motormodel en fabrikant | 12M33G1500/5 (BAUDOUIN) |
| Motormodel. | 12M33G1500/5 |
| N° van cilinders/kleppen | 12 / 48 |
| Inrichting van de cilinders | Bij Vee |
| Boring x slagkracht (mm) | 150 x 185 |
| Verplaatsing (L) | 39.2 |
| Thermodynamische cyclus | Diesel 4-takt |
| Gemiddelde zuiger snelheid (m/s) | 9.25 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 26.94 |
| Koelsysteem | Vloeistof (water + 50% antivriesmiddel) |
| Injectiesysteem | Rechtstreeks |
| Brandstofsysteem | Mechanische pomp |
| Aspiratie | Turboladen en naverkoeld |
| Compressieverhouding | 15:1 |
| Vliegwielhuis | SAE 0 |
| Vliegwiel | 18" |
| N° van de tanden van het vliegwielringversnelling | 194 |
| Inertie van het vliegwiel (kg•m2) | 7.18 |
| Inertie van de krukas (kg•m2) | 4.52 |
| Uitstootstandaard | N/A |
| Algemene afmetingen met radiator (lengte x breedte x hoogte) (mm) | 3525×2241.5×2243 |
| Motor drooggewicht zonder radiator en buizen (kg) | 3590 |
| Motor drooggewicht met radiator en buizen (kg) | 4575 |
| Motorwaag met radiator (inclusief olie, koelmiddel) (kg) | 5024 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-404G |
| Nominaal vermogen van de alternator | 1100 kW/1375kva |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤ -15%+20% |
Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. werd opgericht in 2004 en is een fabrikant van elektrische machines die gespecialiseerd is in technologisch onderzoek, productie en verkoop.000 vierkante meterWe hebben 160 medewerkers, waaronder 20 technici.
Onze belangrijkste producten zijn luchtgekoelde benzinegeneratoren, luchtgekoelde diesegeneratoren, luchtgekoelde las- en generatiesets en watergekoelde diesegeneratorsets.Onze kleine luchtgekoelde borstelloze generatoren en lassen & genereren sets hebben een grote reputatie op de markt verdiend voor hun betrouwbare kwaliteit.
Wij houden ons aan het principe van "Kwaliteit, creatie, dienstverlening en ontwikkeling", door technologie voortdurend bij te werken, de kwaliteit te verbeteren en betere dienstverlening te verlenen.Onze geavanceerde testapparatuur omvat CAD-systeem, auto-assemblage & winding & insluiting apparatuur, vacuümdipping systeem en digitale testapparatuur.
We handhaven een strenge kwaliteitscontrole en hebben ISO9000 kwaliteitssysteemcertificering verkregen.
Als toonaangevende Chinese dieselgeneratorfabrikant bieden wij uitgebreide exportdiensten om aan de behoeften van de wereldmarkt te voldoen:
We leveren op maat gemaakte diesel generator oplossingen die voldoen aan internationale kwaliteitsnormen.Wij leveren de nodige documentatie die voldoet aan de internationale handelsvoorschriften en bieden na-verkoop ondersteuning, inclusief technische bijstand en levering van onderdelen.