| Vermogen | 360kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 450kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 828L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 400 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 500KVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 920L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 340kw |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 425kva |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 782L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 320 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400kva |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 736L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 264Kw |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 330 kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 607L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 240 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 300KVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 552L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 220 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 275kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 506L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 220 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 275kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 460L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 160 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 200 kVa |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 368L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 120 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 150kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankinhoud | 276L |
| Fase | 3 |