| Vermogen | 26 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 33kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 60 liter |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 16 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 20KVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 37L |
| Fase | 3 |
| Vermogen | 20 kW |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 25kVA |
| Controlesysteem | Digitaal |
| Tankcapaciteit | 46L |
| Fase | 3 |
| Garantie | Aangepast |
|---|---|
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Configuratiescherm | LCD Digitale Vertoning, Diepzee, ComAp, Diepzee/ComAp/Harsen/Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC Enig/In drie stadia |
| Controleur | Diepzee/Smartgen/enz. |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Configuratiescherm | LCD Digitale Vertoning, Diepzee, ComAp, Diepzee/ComAp/Harsen/Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC Enig/In drie stadia |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Configuratiescherm | LCD Digitale Vertoning, Diepzee, ComAp, Diepzee/ComAp/Harsen/Smartgen 6110, Smartgen |
| Uitvoertype | AC Enig/In drie stadia |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Nominale spanning | 400/230V, 110-480V, 220V/380V, 110V/240V, 380V |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Dynamo | Marathon, Stamford, Marathon/Meccatle/Leroy -leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Luifel | Op maat |
|---|---|
| Nominale spanning | 400/230V, 110-480V, 220V/380V, 110V/240V, 380V |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Nominale spanning | 400/230V, 110-480V, 220V/380V, 110V/240V, 380V |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Alternator | Marathon, Stamford, Meccatle/Leroy -leroy-somer, Newtec, Engga |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |
| Luifel | Aangepast |
|---|---|
| Nominale spanning | 400/230V, 110-480V, 220V/380V, 110V/240V, 380V |
| Garantie | 12 Months/1000-Uren |
| Alternator | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford of Newtec, Engga |
| Type | Stil (super Stil) of Open, Stil, enz., in-line/6-Cylinder/4-Stroke/4-Valve/19L, Geluiddichte (Stille |