OnzeSDEC 6KTAA25-G39Diesel Generator is een hoogwaardige, zware dieselgenerator die is ontworpen voor betrouwbaar primair en standby vermogen.520 kWHet apparaat is omgeven in een robuuste geluiddichte omhulsel, waardoor het een ideale oplossing is voor toepassingen die een lage geluidsdruk vereisen zonder afbreuk te doen aan vermogen en duurzaamheid.Het is de perfecte energiebron voor de bouw., industriële, commerciële en noodhulp.
| Specificatie | Eerste macht | Stand-by-vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 650 | 715 |
| Nominale vermogen (kW) | 520 | 572 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 6KTAA25-G39 | |
| Motoromloop (rpm) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 (afhankelijk van de eisen van de klant) | |
| Brandstoftankcapaciteit Werktyd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP Prime Power:Beschikbaar voor een onbeperkt aantal uren per jaar bij variabele belasting, overeenkomstig GB/T2820-97.Een overbelasting van 10% is beschikbaar voor een periode van 1 uur binnen een werking van 12 uur..
ESP-stand-byvermogen:Geschikt voor noodstroomvoorziening gedurende een stroomonderbreking van een nutsbedrijf.
| Model | BSD715 (Open type) | BSD715S (stil type) |
|---|---|---|
| Lange (L) mm | 3900 | 5400 |
| Breedte (W) mm | 1610 | 2000 |
| Hoogte (H) mm | 2500 | 2500 |
| Tankcapaciteit (L) | 1196 | 1196 |
| Motormodel en fabrikant | 6KTAA25-G39 (SDEC) |
| Motortype | In-line, 4 slag, watergekoeld; 4 kleppen, Turbo geladen met achterkoeler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Typ van cilinder | natte cilindervoering |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring × Stroke | 170 × 185 mm |
| Verplaatsing | 25.2 licht. |
| Compressieverhouding | 16: 1 |
| Opdracht om te vuren. | 1-5-3-6-2-4 |
| Vooruitgangskant van de brandstofinspuiting | Elektronische besturing |
| Drooggewicht | 2760 kg |
| Afmeting | 2348 × 1181 × 1659 mm |
| Rotatie | CCW vanuit het vliegwiel |
| Fly Wheel Housing | SAE 0# |
| Vliegwiel | SAE 18# (aantal tanden: 143) |
| Injectiepomp | Elektronische eenheidspomp (EUP) |
| De gouverneur | Elektrisch type |
| Voedingspomp | Elektrisch type |
| Injectiepijp | Meerdere gaten |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Producent van alternatoren | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatormodel | BW-354F |
| Nominaal vermogen van de alternator | 520 kW/650 kVA |
| Nominale spanning (V) | 230 V/400 V |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type aansluiting | 3 fase en 4 W |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤ 1000 m |
| Typ van excitator | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatisch spanningsregulerend, 100% koper |
| Isolatie klasse | H-klasse |
| Telefoon-invloedfactor (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regeling van de spanning, steady state | ≤ ± 1% |
| Transient State Spanning | ≤-15%~+20% |
Automatische start- en automatische stroomstortingscontrolemodule (alternatorfrequentie & CAN-snelheidsgevoel)
| Motor | Alternator | Brandstofsysteem | Generatie-set |
|---|---|---|---|
| Voorverwarmer voor waterjassen Olievoorverwarmer Handmatige oliepomp |
PMG-opwinding Ruimteverwarmer Meting van de wikkeltemperatuur |
12 / 24 uur basistank Gebundelde brandstoftank Externe brandstoftank Automatische brandstoftoevoer Schakelaar tussen buitentank en basistank (driewegklep) |
Deepsea, ComAp, Smartgen enz. Aanhangwagen Werktuigen met de machine |