OnzeSDEC 6KTAA25-G38Dieselgenerator is een hoogwaardige, zware dieselgeneratorset die is ontworpen voor betrouwbare primaire en stand-by stroom. Ontworpen met de gerenommeerde SDEC-motor, is deze 560kW unit ingekapseld in een robuuste geluiddichte overkapping, waardoor het een ideale oplossing is voor toepassingen die een stille werking vereisen zonder afbreuk te doen aan vermogen en duurzaamheid. Het is de perfecte stroombron voor bouw, industrie, commerciële en noodback-up.
| Parameter | Primair vermogen | Stand-by vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal vermogen (kVA) | 700 | 770 |
| Vermogen (kW) | 560 | 616 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 6KTAA25-G38 | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| Vermogensfactor (PF) | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftankcapaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
PRP Primair vermogen is beschikbaar voor een onbeperkt aantal jaarlijkse uren in variabele belastingtoepassingen, in overeenstemming met GB/T2820-97; Een overbelastingscapaciteit van 10% is beschikbaar gedurende een periode van 1 uur binnen een werking van 12 uur.
ESP De stand-by vermogensclassificatie is van toepassing voor het leveren van noodstroom gedurende de duur van een stroomonderbreking. Er is geen overbelasting, parallelle netvoeding of onderhandelde uitval mogelijk bij deze classificatie.
| Model | BSD770 (Open Type) | BSD770S (Silent Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 3900 | 5400 |
| Breedte (B) mm | 1610 | 2000 |
| Hoogte (H) mm | 2500 | 2500 |
| Tankinhoud (L) | 1288 | 1288 |
| Motormodel & Fabrikant | 6KTAA25-G38 (SDEC) |
| Motortype | In-lijn, 4-takt, watergekoeld; 4 kleppen, Turbo met nakoeler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Cilindertype | Natte cilinderbus |
| Aantal cilinders | 6 |
| Boring × Slag | 170 × 185 mm |
| Cilinderinhoud | 25,2 liter |
| Compressieverhouding | 16 : 1 |
| Ontstekingsvolgorde | 1-5-3-6-2-4 |
| Brandstofinjectie-voortgangshoek | Elektronische besturing |
| Drooggewicht | 2760 kg |
| Afmeting | 2348×1181×1659mm |
| Rotatie | CCW gezien vanaf het vliegwiel |
| Vliegwielhuis | SAE 0# |
| Vliegwiel | SAE 18# (aantal tanden: 143) |
| Injectiepomp | Elektronische unitpomp (EUP) |
| Regelaar | Elektrisch type |
| Voedingspomp | Elektrisch type |
| Injectiesproeier | Multi-gat type |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Alternatorfabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-354FS |
| Nominaal vermogen alternator | 560kW/700kVA |
| Nominale spanning (V) | 230V/400V |
| Nominale frequentie | 50Hz |
| Verbindingstype | 3-fase en 4-draads |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatische spanningsregeling, 100% koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefooninvloedsfactor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, stabiele toestand | ≤±1% |
| Voorbijgaande spanning | ≤-15%~+20% |
Automatische start- en automatische netfoutbesturingsmodule (Alternatorfrequentie & CAN-snelheidsdetectie)