| Algemene Informatie | Prime Vermogen | Stand-by Vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 350 | 385 |
| Vermogen (kW) | 280 | 308 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 6ETAA11.8-G21 | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 (Volgens klantvereisten) | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8u @ 75% belasting | |
| Model | BSD385 (Open Type) | BSD385S (Stille Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 3100 | 4200 |
| Breedte (B) mm | 1050 | 1400 |
| Hoogte (H) mm | 2100 | 2120 |
| Tankinhoud (L) | 644 | 644 |
| Motormodel & Fabrikant | 6ETAA11.8-G21 (SDEC) |
| Motormodel | 6ETAA11.8-G21 |
| Motortype | In-lijn, 4-takt, watergekoeld; 4 kleppen, Turbo met nakoeler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Cilindertype | Natte cilinderbus |
| Aantal Cilinders | 6 |
| Boring × Slag | 128 × 153mm |
| Cilinderinhoud | 11.8 liter |
| Compressieverhouding | 17 : 1 |
| Ontstekingsvolgorde | 1-5-3-6-2-4 |
| Brandstofinjectie Voorontsteking | 14.5°BTDC |
| Drooggewicht | 1164 kg |
| Afmeting | 1787×918×1304mm |
| Rotatie | CCW gezien vanaf het vliegwiel |
| Vliegwielhuis | SAE 1# |
| Vliegwiel | SAE 14# (aantal tanden: 133) |
| Injectiepomp | Longkou in-lijn "P" type |
| Regelaar | Elektrisch type |
| Voedingspomp | Mechanisch type |
| Injectiesproeier | Multi-gat type |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Alternatorfabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-314ES |
| Alternator Nominaal Vermogen | 280kw/350kva |
| Nominale Spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale Frequentie | 50hz |
| Verbindingstype | 3 Fase en 4 W |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, Zelfopwekkend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloedsfactor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stabiele Toestand | ≤±1% |
| Transient Toestand Spanning | ≤-15%~+20% |