Aangepaste Fabrieksprijs Open/Stille Type SDEC Dieselgenerator 280KW/350KVA Stroomvoorziening Waterkoeling. Hoogwaardige Open/Stille Type SDEC Dieselgenerator die een betrouwbare 250KW/313KVA back-up stroomvoorziening levert met een waterkoelsysteem. Beschikbaar in zowel open als stille configuraties om aan diverse operationele eisen te voldoen.
| Algemene Informatie | Prime Power | Stand-by Vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 350 | 385 |
| Vermogen (kW) | 280 | 308 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | SC12E460D2 | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Controlesysteem | Digitaal | |
| Nominale Spanning (V) | 400/230 (Volgens klantvereisten) | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8u @ 75% belasting | |
PRP: Prime power is beschikbaar voor een onbeperkt aantal jaarlijkse uren in variabele belastingtoepassingen, in overeenstemming met GB/T2820-97; Een 10% overbelastingscapaciteit is beschikbaar gedurende een periode van 1 uur binnen een werking van 12 uur.
ESP: De stand-by vermogensclassificatie is van toepassing voor het leveren van noodstroom gedurende de duur van een stroomonderbreking. Er is geen overbelasting, parallelle werking met het elektriciteitsnet of onderhandelde uitval beschikbaar bij deze classificatie.
| Model | BSD385 (Open Type) | BSD385S (Stille Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 3100 | 4200 |
| Breedte (B) mm | 1050 | 1300 |
| Hoogte (H) mm | 2100 | 1950 |
| Tankinhoud (L) | 644 | 644 |
| Motormodel & Fabrikant | SC12E460D2(SDEC) |
| Motormodel | SC12E460D2 |
| Motortype | In-lijn, 4-takt, watergekoeld; 4 kleppen, Turbo met nakoeler |
| Verbrandingstype | Directe injectie |
| Cilindertype | Natte cilinderbus |
| Aantal Cilinders | 6 |
| Boring × Slag | 128 × 153mm |
| Cilinderinhoud | 11.8 liter |
| Compressieverhouding | 17 : 1 |
| Ontstekingsvolgorde | 1-5-3-6-2-4 |
| Brandstofinjectie Voorontsteking | 14.5°BTDC |
| Drooggewicht | 1164 kg |
| Afmeting | 1787×918×1304mm |
| Rotatie | CCW gezien vanaf vliegwiel |
| Vliegwielhuis | SAE 1# |
| Vliegwiel | SAE 14# (aantal tanden: 133) |
| Injectiepomp | Longkou in-lijn "P" type |
| Regelaar | Elektrisch type |
| Voedingspomp | Mechanisch type |
| Injectiesproeier | Multi-gat type |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Alternatorfabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-314ES |
| Alternator Nominaal Vermogen | 280kw/350kva |
| Nominale Spanning (V) | 230v/400v |
| Nominale Frequentie | 50hz |
| Verbindingstype | 3 Fase en 4 W |
| Aantal Lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, Zelfopwekkend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | H klasse |
| Telefoon Invloedsfactor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, Stabiele Toestand | ≤±1% |
| Voorbijgaande Spanning | ≤-15%~+20% |