| Algemene Informatie | Prime Power | Stand-by Vermogen |
|---|---|---|
| Nominaal Vermogen (kVA) | 50 | 55 |
| Vermogen (kW) | 40 | 44 |
| Frequentie (Hz) | 50 | |
| Motormodel | 4M06G55/5 | |
| Motortoerental (RPM) | 1500 | |
| Fase | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Besturingssysteem | Digitaal | |
| Nominale spanning (V) | 400/230 | |
| Brandstoftank Capaciteit Bedrijfstijd | ≥ 8 uur @ 75% belasting | |
| Model | BBDA55 (Open Type) | BBDA55S (Silent Type) |
|---|---|---|
| Lengte (L) mm | 1650 | 2650 |
| Breedte (B) mm | 750 | 1040 |
| Hoogte (H) mm | 1240 | 1380 |
| Tankinhoud (L) | 92 | 92 |
| Motormodel & Fabrikant | 4M06G55/5 (BAUDOUIN) |
| Aantal Cilinders / Kleppen | 4/8 |
| Cilinderopstelling | In lijn |
| Boring x Slag (mm) | 89 × 92 |
| Cilinderinhoud (L) | 2.3 |
| Thermodynamische Cyclus | Diesel 4-takt |
| Ontstekingsvolgorde | 1-3-4-2 |
| Gemiddelde Zuigersnelheid (m/s) | 4.6 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 18.43 |
| Koelsysteem | Vloeistof (water + 50% antivries) |
| Injectiesysteem | Direct |
| Brandstofsysteem | Hoge Druk Common Rail |
| Aanzuiging | Turbo en Nakoeling |
| Compressieverhouding | 17.5 : 1 |
| Vliegwielhuis | SAE 3 |
| Vliegwiel | 11.5" |
| Rotatie gezien vanaf vliegwiel | Tegen de klok in |
| Aantal tanden op vliegwielkrans | 128 |
| Traagheid van vliegwiel (kg²m) | 0.47 |
| Traagheid van krukas (kg²m) | 0.039 |
| Emissienorm | N.v.t. |
| Totale afmetingen met radiator (L×B×H mm) | 1185 × 684 × 802 |
| Drooggewicht motor zonder radiator (kg) | 248.4 |
| Drooggewicht motor met radiator (kg) | 286 |
| Natte gewicht motor met radiator (kg) | 303 |
| Alternatormerk | BOBIG |
| Alternatorfabrikant | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatormodel | BW-224D |
| Nominaal vermogen alternator | 40kW/50kVA |
| Nominale spanning (V) | 230V/400V |
| Nominale frequentie | 50Hz |
| Aansluitingstype | 3-fase en 4-draads |
| Aantal lagers | 1 |
| Beschermingsgraad | IP23 |
| Hoogte | ≤1000m |
| Exciter Type | Borstelloos, zelfopwekkend, AVR automatische spanningsregeling, 100% Koper |
| Isolatieklasse | Klasse H |
| Telefooninvloedsfactor (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Spanningsregeling, stabiele toestand | ≤±1% |
| Voorbijgaande spanning | ≤-15%~+20% |